KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 13903326
nr 1390 3326
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färgkrita, Signerad, skärgård. Motivet: 18x29, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:54:23
9/4 09:18:34
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg